Ευχαριστούμε τη διοίκηση για την τεράστια υποστήριξη των εργαζόμενων του νοσοκομείου ΑΧΕΠΑ (κέντρο αναφοράς για το Κορονοϊο).
εκτός τις ατέλειωτες εφημερίες που κάνουμε για 2,8€/ ώρα, πλέον προσφέρουμε τα αυτοκίνητα μας ως ανταλλακτικά σε όποιον θέλει, καθώς η διοίκηση δεν μας επιτρέπει να τα αφήσουμε εντός του πάρκινγκ του νοσοκομείου, αιτούμενη ότι ακολουθούμε τα μέτρα ασφαλείας για το κορονοϊο, καθώς όπως είναι γνωστό σε όλους ο ιός μεταδίδεται από αυτοκίνητο σε αυτοκίνητο πριν εγκατασταθεί στους πνεύμονες μας!!!!!
![](https://klemena.gr/wp-content/uploads/2020/03/88150958_10156729041761576_368165996772458496_n.jpg)
![](https://klemena.gr/wp-content/uploads/2020/03/88309089_10156729041766576_35556410745946112_n.jpg)
![](https://klemena.gr/wp-content/uploads/2020/03/89435960_10156729041781576_344937675469357056_n.jpg)
![](https://klemena.gr/wp-content/uploads/2020/03/88241912_10156729041786576_4165006078158831616_n.jpg)
![](https://klemena.gr/wp-content/uploads/2020/03/88321483_10156729041906576_5017847640952406016_n.jpg)